Znaleziono 3 ogłoszeń: Nieruchomości w Krosno

Zdjęcie do ogłoszenia: Działki rolne 550/2, 552/1, 552/2, 553 Łączki Jagiellońskie - Opis i oszacowanie wartości

Działki rolne 550/2, 552/1, 552/2, 553 Łączki Jagiellońskie - Opis i oszacowanie wartości

Urząd Skarbowy w Krośnie przeprowadzi opis i oszacowanie wartości nieruchomości, na której może zostać przeprowadzona przyszła licytacja. Przedmiotem postępowania są cztery działki rolne o łącznej powierzchni nieustalonej, położone w miejscowości Łączki Jagiellońskie, w gminie Wojaszówka, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Nieruchomości te objęte są księgą wieczystą nr KS1K/00102895/8 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Krośnie, Wydział VI Ksiąg Wieczystych. Opis i oszacowanie wartości nieruchomości rozpocznie się 28 kwietnia 2026 roku o godzinie 9:00 w miejscu położenia nieruchomości. Zakończenie procedury planowane jest na 28 maja 2026 roku o tej samej godzinie, w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5, pokój 15. Osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości lub jej części, mogą zgłosić swoje roszczenia do 28 maja 2026 roku, godzina 9:00. Zgłoszenia można składać drogą elektroniczną na adres ADE AE:PL-40767-59876-CDRDS-15, za pośrednictwem e-Urzędu Skarbowego, pisemnie na adres urzędu lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty. W toku postępowania możliwe będzie składanie zarzutów dotyczących operatu szacunkowego i wyceny rzeczoznawcy – w terminie 14 dni od zakończenia opisu nieruchomości, czyli do 11 czerwca 2026 roku.

Data licytacji: 2026-04-28
Urząd: Urząd Skarbowy w Krośnie
Cena wywoławcza
Brak danych
Zdjęcie do ogłoszenia: Użytkowanie wieczyste gruntu 46/2 Równe, powiat krośnieński

Użytkowanie wieczyste gruntu 46/2 Równe, powiat krośnieński

Urząd Skarbowy w Krośnie ogłasza postępowanie egzekucyjne dotyczące nieruchomości znajdującej się w miejscowości Równe, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Przedmiotem opisu i oszacowania wartości jest działka numer 46/2 wraz z znajdującymi się na niej budynkami. Księga wieczysta prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Krośnie pod numerem KS1K/00090786/3. Opis i oszacowanie wartości nieruchomości rozpocznie się 14 kwietnia 2026 roku o godzinie 11:00 w miejscu położenia nieruchomości. Procedura zakończy się 14 maja 2026 roku o godzinie 11:00 podpisaniem protokołu w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5, pokój nr 15. Osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości, mogą zgłosić swoje roszczenia do 14 maja 2026 roku, godzina 11:00. Zgłoszenia można składać drogą elektroniczną, pisemnie na adres urzędu lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty. W toku postępowania możliwe jest składanie zarzutów do opisu i oszacowania wartości nieruchomości w terminie 14 dni od zakończenia opisu, czyli do 28 maja 2026 roku.

Data licytacji: 2026-05-14
Urząd: Urząd Skarbowy w Krośnie
Cena wywoławcza
Brak danych
Zdjęcie do ogłoszenia: Działki rolne 0,72 ha Leśniówka, gmina Chorkówka

Działki rolne 0,72 ha Leśniówka, gmina Chorkówka

Licytacja w Krośnie. Na sprzedaż trafiają trzy działki rolne o łącznej powierzchni 0,72 ha, położone w miejscowości Leśniówka, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Są to działki nr 49 (0,39 ha, użytki rolne RIVa – grunty orne), nr 592 (0,20 ha, RIVb – grunty orne) oraz nr 642 (0,13 ha, ŁV – łąki trwałe). Działki nie stanowią jednej zintegrowanej całości i nie graniczą ze sobą. Działka nr 49 ma dobry dostęp do drogi gminnej, natomiast działka nr 592 nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, choć dojście nie jest utrudnione. Działka nr 642 ma bezpośredni dostęp do drogi polnej. Wszystkie działki są nieuzbrojone w infrastrukturę techniczną. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 32 560,00 zł, a cena wywoławcza to 24 420,00 zł. Wadium w wysokości 3 256,00 zł należy wpłacić na rachunek urzędu najpóźniej do dnia 1 grudnia 2025 roku. Licytacja odbędzie się 2 grudnia 2025 o godzinie 10:30 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krośnie, ul. Składowa 5, pok. 101. Nieruchomość można oglądać od 17 listopada do 1 grudnia 2025 roku po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynosi ponad 25%, co czyni tę ofertę szczególnie atrakcyjną dla zainteresowanych inwestorów rolnych.

Data licytacji: 2025-12-02
Urząd: Urząd Skarbowy w Krośnie
Cena wywoławcza
24 420,00 zł