Znaleziono 5 ogłoszeń: Nieruchomości w Brzeziny

Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 1,73 ha Paprotnia, Brzeziny - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy

Działka 1,73 ha Paprotnia, Brzeziny - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy

Urząd Skarbowy w Brzezinach organizuje sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Paprotnia, gminie Brzeziny. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1,73 ha (numer ewidencyjny 68), która częściowo znajduje się w obrębie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na działce znajduje się budynek mieszkalny z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe jednorodzinne oraz tereny leśne. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 72, uzbrojona jest w sieć energetyczną, wodociągową oraz telekomunikacyjną. Na terenie działki znajduje się również zbiornik na nieczystości płynne. Według operatu szacunkowego sporządzonego przez rzeczoznawcę majątkowego Wojciecha Pioruńskiego (nr upr. 7380), wartość rynkowa nieruchomości została określona na poziomie 709 700 zł. Sprzedaż odbywa się w ramach postępowania egzekucyjnego. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 709 700,00 zł, a cena wywoławcza została ustalona na 567 760,00 zł (80% wartości szacunkowej). Wadium w wysokości 56 776,00 zł należy wniosować przed dniem 10 kwietnia 2025 roku. Licytacja odbędzie się 15 kwietnia 2025 roku o godzinie 10:00 w siedzibie urzędu przy ul. Kościuszki 15, 95-100 Brzeziny. Ze względu na różnicę między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynoszącą 20%, jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem rozwojowym.

Data licytacji: 2025-04-15
Urząd: Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzezinach
Cena wywoławcza
567 760,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Działka gruntowa 1 ha 76 a Paprotnia, gmina Brzeziny

Działka gruntowa 1 ha 76 a Paprotnia, gmina Brzeziny

Urząd Skarbowy w Brzezinach organizuje drugą licytację nieruchomości, na której można nabyć zabudowaną działkę gruntową o powierzchni 1 hektara i 76 arów, położoną w miejscowości Paprotnia, gminie Brzeziny, powiecie brzezińskim. Nieruchomość ta została zgłoszona do sprzedaży w drodze egzekucji administracyjnej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 709.700,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 496.790,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną propozycję – szczególnie biorąc pod uwagę różnicę ponad 30%. Wadium w wysokości 70.970,00 zł należy wpłacić najpóźniej do dnia 18 maja 2026 roku na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego. Licytacja odbędzie się 19 maja 2026 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16, sala nr 327, III piętro. W tym samym dniu i miejscu można również zapoznać się z aktami postępowania oraz obejrzeć nieruchomość po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem 607-678-802.

Data licytacji: 2026-05-19
Urząd: Urząd Skarbowy w Brzezinach
Cena wywoławcza
496 790,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Grunt zabudowany 3,22 ha Stefanów, gmina Rogów

Grunt zabudowany 3,22 ha Stefanów, gmina Rogów

Okazja w Brzezinach! Urząd Skarbowy w Brzezinach ogłasza pierwszą licytację nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejscowości Stefanów, gminie Rogów, powiecie brzezińskim. Nieruchomość składa się z trzech działek: zabudowanych o numerach 177/4 i 178/2 o łącznej powierzchni 3 hektary 12 arów 73 metry kwadratowe, oraz dwóch niezabudowanych działek o numerach 195 (8 a 92 m²) i 178/1 (2 a 9 m²). Łączna powierzchnia wynosi 3,22 ha. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 200.348,00 zł, a cena wywoławcza to 150.261,00 zł. Wadium w wysokości 20.034,80 zł należy wpłacić na rachunek bankowy najpóźniej do dnia 11 maja 2026 r. Licytacja odbędzie się 12 maja 2026 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16, sala nr 327, III piętro. Nieruchomość obciążona jest nieodpłatną dożywotnią służebnością osobistą, co zostało uwzględnione w obniżonej wartości szacunkowej. Pełne szczegóły oraz możliwość zapoznania się z aktami postępowania dostępne są w urzędzie w godzinach 8:30–14:30 lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 607-678-802.

Data licytacji: 2026-05-12
Urząd: Urząd Skarbowy w Brzezinach
Cena wywoławcza
150 261,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Udział w ½ części nieruchomości 108,90 m² Bronowice, działka 138/2

Udział w ½ części nieruchomości 108,90 m² Bronowice, działka 138/2

Urząd Skarbowy w Brzezinach informuje o publicznej licytacji udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Bronowicach, gminie Brzeziny. Przedmiotem licytacji jest ½ część działki o numerze 138/2 o powierzchni 1 hektar 6 arów (łącznie 108,90 m²). Nieruchomość objęta jest księgą wieczystą nr LD1B/00005852/5 prowadzoną przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Brzezinach. Wartość szacunkowa udziału wynosi 108.900,00 zł, a cena wywoławcza została obniżona do 76.230,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla inwestorów. Wadium w wysokości 10.890,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy urzędu najpóźniej do dnia 21 października 2025 r. Licytacja odbędzie się 22 października 2025 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16, sala nr 229, II piętro. Możliwość obejrzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami postępowania egzekucyjnego istnieje w dni robocze od 8 do 21 października 2025 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Data licytacji: 2025-10-22
Urząd: Urząd Skarbowy w Brzezinach
Cena wywoławcza
76 230,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Udział w ½ części nieruchomości 285,00 m² Bronowice, działka 137

Udział w ½ części nieruchomości 285,00 m² Bronowice, działka 137

Urząd Skarbowy w Brzezinach ogłasza drugą licytację udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Bronowicach, gminie Brzeziny. Przedmiotem sprzedaży jest ½ część działki o numerze 137 o powierzchni 2 hektary 85 arów (łącznie 285,00 m²). Nieruchomość znajduje się pod opieką V Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Brzezinach, numer księgi: LD1B/00005852/5. Wartość szacunkowa udziału w tej nieruchomości wynosi 1.404.900,00 zł, jednak cena wywoławcza została ustalona na poziomie 983.430,00 zł, co daje rabat rzędu 30% i stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną. Wadium w wysokości 140.490,00 zł należy przelać na rachunek urzędu najpóźniej do 21 października 2025 r. Licytacja odbędzie się 22 października 2025 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brzezinach, sala nr 229. Możliwość zapoznania się z operatem szacunkowym oraz oględzin nieruchomości istnieje w dni robocze od 8 do 21 października po wcześniejszym uzgodnieniu.

Data licytacji: 2025-10-22
Urząd: Urząd Skarbowy w Brzezinach
Cena wywoławcza
983 430,00 zł