Znaleziono 24 ogłoszeń: Nieruchomości w Kielce

Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 26736 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Działka 26736 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach informuje o trzeciej licytacji nieruchomości należącej do zobowiązanej osoby fizycznej. Przedmiotem licytacji jest działka nr 3 o powierzchni 26 736 m², położona w miejscowości Szczecno, w gminie Daleszyce, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie. Nieruchomość składa się częściowo z lasu, a częściowo z gruntu rolnego (oznaczenia ZL, R, ZZ). Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 151 502,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 98 476,30 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną różnicę i może być okazją dla zainteresowanych nabywców. Licytacja odbędzie się 18 listopada 2025 roku o godzinie 10:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Wróbla 17 w Kielcach, w pokoju 130. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wniesienie wadium w wysokości 15 150,20 zł na rachunek bankowy urzędu najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację. Wadium należy opłacić z dopiskiem „III licytacja dz. nr.” oraz numerem księgi wieczystej KI1L/00090699/0. Nieruchomość można zwiedzić w dni robocze od 4 do 17 listopada 2025 roku po wcześniejszym umówieniu terminu z Panem Michałem Kwietniem, pracownikiem organu egzekucyjnego (tel. 41 36 57 111). W tym samym czasie możliwe jest zapoznanie się z aktami postępowania egzekucyjnego w godzinach 9:00–10:00 w siedzibie urzędu. Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani PCC. Szczegółowe informacje oraz kontakt do urzędu są dostępne pod numerem telefonu 41 36 57 111, adresem e-mail [email protected] oraz na stronie internetowej urzędu.

Data licytacji: 2025-11-18
Urząd: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Cena wywoławcza
98 476,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 1173 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Działka 1173 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach informuje o trzeciej publicznej licytacji nieruchomości należącej do zobowiązanej osoby fizycznej. Przedmiotem licytacji jest działka o numerze 445, położona w miejscowości Szczecno, w gminie Daleszyce, powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Ma ona powierzchnię 1173 m² i jest gruntem leśnym z samosiewkami, oznaczonym symbolem ZL – halizna. Wartość szacunkowa działki wynosi 6 604,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 4 292,60 zł, co stanowi atrakcyjną różnicę i może być interesującą okazją dla zainteresowanych nabywców. Wadium w wysokości 660,40 zł należy wpłacić na rachunek bankowy urzędu najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację. W tytule przelewu należy podać „III licytacja dz. nr 445” oraz numer księgi wieczystej KI1L/00090699/0. Licytacja odbędzie się 10 listopada 2025 roku o godzinie 12:00 w siedzibie urzędu, w pokoju 130, przy ul. Wróbla 17, 25-661 Kielce. Możliwość obejrzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami egzekucyjnymi (w tym operatem szacunkowym) będzie dostępna w dniach od 27 października do 9 listopada 2025 roku, w godzinach 9:00–10:00, po wcześniejszym umówieniu terminu z Panem Michałem Kwietniem pod numerem 41 36 57 111. Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani PCC.

Data licytacji: 2025-11-10
Urząd: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Cena wywoławcza
4292,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 2005 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Działka 2005 m² Szczecno, Daleszyce - Licytacja w Kielcach

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach informuje o organizowanej licytacji nieruchomości, która znajduje się w miejscowości Szczecno, w gminie Daleszyce, województwo świętokrzyskie. Przedmiotem licytacji jest działka o numerze 14, o powierzchni 2005 m², wykorzystywana jako las o rzadkim drzewostanie liściastym klasyfikowanym jako ZL – płazowizna. Nieruchomość ta ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00090699/0. Wartość szacunkowa działki wynosi 11 832,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 7 690,80 zł, co daje prawie 35% różnicę – zatem może to być interesująca okazja dla zainteresowanych inwestorów. Wadium w wysokości 1 183,20 zł należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację. W tytule przelewu należy doprecyzować, że dotyczy on III licytacji działki oraz podać numer księgi wieczystej. Licytacja odbędzie się 10 listopada 2025 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach, ul. Wróbla 17, pok. 130. Możliwość zwiedzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami egzekucyjnymi (w tym operatem szacunkowym) istnieje w dniach od 27 października do 9 listopada 2025, w godzinach 9:00–10:00, po wcześniejszym umówieniu się z Panem Michałem Kwietniem pod numerem 41 36 57 111.

Data licytacji: 2025-11-10
Urząd: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Cena wywoławcza
7690,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 31185 m² Daleszyce, gmina Daleszyce

Działka 31185 m² Daleszyce, gmina Daleszyce

Okazja w Daleszyce! Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach ogłasza sprzedaż nieruchomości w formie licytacji. Licytacja dotyczy działki nr 4482 o powierzchni 31185 m², położonej w miejscowości Daleszyce, w gminie Daleszyce, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Działka jest zlokalizowana w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z terenami zieleni łęgowej, gminną drogą klasy dojazdowej, granicą obszaru narażonego niebezpieczeństwem powodzi oraz granicą obszaru Natura 2000 „Lasy Cisowsko-Orłowińskie” PLH260040. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 931 908,00 zł, a cena wywołania to 605 740,20 zł. Wadium w wysokości 93 190,80 zł należy wpłacić do dnia 11.11.2025 r. Licytacja odbędzie się 12.11.2025 r. godz. 10:00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach, ul. Wróbla 17, 25-661 Kielce, pok. 130. Nieruchomość można oglądać w terminie od 29.10.2025 r. do 11.11.2025 r. w dni robocze po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego Panem Michałem Kwietniem. Pozostałe informacje: sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji, o ile nie wystąpiły wcześniej o wyłączenie nieruchomości. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą, w której postanowienie o przyznaniu własności stanie się ostateczne. Licytacja może być odwołana bez podania przyczyn.

Data licytacji: 2025-11-12
Urząd: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Cena wywoławcza
605 740,00 zł

Licytacje nieruchomości Kielce - Urząd Skarbowy i Komornik

Rynek nieruchomości w Kielce oferuje wyjątkowe możliwości dla inwestorów szukających aktywów z windykacji. Nasza baza na bieżąco agreguje aktualne licytacje komornicze Kielce oraz oficjalne ogłoszenia dotyczące sprzedaży majątku przez organy państwowe. Dzięki temu zyskujesz bezpośredni dostęp do ofert, których nie znajdziesz na standardowych portalach ogłoszeniowych. To szansa na zdobycie wartościowego majątku w cenie znacznie niższej niż rynkowa wartość odtworzeniowa.