Znaleziono 3 ogłoszeń: Nieruchomości w Parczew

Zdjęcie do ogłoszenia: Grunt rolny 8,80 ha Dębowa Kłoda, Korona - Licytacja w Parczewie

Grunt rolny 8,80 ha Dębowa Kłoda, Korona - Licytacja w Parczewie

Urząd Skarbowy w Parczewie organizuje pierwszą licytację publiczną gruntów rolnych niezabudowanych o łącznej powierzchni 8,7987 ha, położonych w miejscowościach Korona, Korona Las i Chmielów, w gminie Dębowa Kłoda, powiecie parczewskim, województwie lubelskim. Nieruchomości te składają się z dziewięciu działek o różnych wartościach i cenach wywoławczych. Całość posiada księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim. Wartość szacunkowa całego pakietu nieruchomości wynosi 386.990,00 zł, a cena wywoławcza to 290.242,50 zł, co daje bardzo atrakcyjną różnicę – nawet do 25%. Wadium za udział w licytacji wynosi łącznie 38.699,00 zł i należy je wpłacić na rachunek bankowy NBP O/O Lublin do dnia 18 czerwca 2026 roku. Wpłatę należy dokonać tytułem „wadium – nr działki”. Licytacja odbędzie się 19 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Parczewie, ul. Żabia 2a, pokój konferencyjny na I piętrze. Wcześniej, od 15 do 18 czerwca, możliwy jest bezpłatny podgląd nieruchomości oraz akt egzekucji w godzinach 9:00–14:00 w pokoju nr 4–5. Oglądanie nieruchomości możliwe jest po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami urzędu – Panem Dariuszem Smętem (tel. 083 34-27-205) lub Zbysławem Rożnowiczem (tel. 509-755-669). Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani PCC. Prawa osób trzecich nie stanowią przeszkody w sprzedaży, o ile nie zostały zgłoszone wcześniej. Użytkowanie gruntów i ewentualne służebności nie będą uwzględnione, jeśli nie zostaną ujawnione przed rozpoczęciem licytacji.

Data licytacji: 2026-06-19
Urząd: Urząd Skarbowy w Parczewie
Cena wywoławcza
290 242,50 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Grunty rolne 8,80 ha Korona, Korona Las, Chmielów - Licytacja w Parczewie

Grunty rolne 8,80 ha Korona, Korona Las, Chmielów - Licytacja w Parczewie

Urząd Skarbowy w Parczewie organizuje pierwszą licytację publiczną nieruchomości składającej się z gruntów rolnych niezabudowanych o łącznej powierzchni 8,7987 ha. Nieruchomość składa się z kilku działek położonych w miejscowościach Korona, Korona Las i Chmielów, w gminie Dębowa Kłoda, powiecie parczewskim, województwie lubelskim. Wartość szacunkowa całego zestawu działek wynosi 342.390,00 zł, a cena wywoławcza to 256.792,50 zł. Wadium w wysokości 34.239,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy NBP O/O Lublin najpóźniej do dnia 18 czerwca 2026 roku. Licytacja odbędzie się 19 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowy w Parczewie, ul. Żabia 2a. Nieruchomość można obejrzeć w dniach 15–18 czerwca 2026 roku po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem urzędu. Dokumentacja egzekucyjna jest dostępna w siedzibie urzędu w godzinach 9:00–14:00. Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani PCC. To dobra okazja dla zainteresowanych inwestorów rolnych lub osób poszukujących nieruchomości pod zabudowę.

Data licytacji: 2026-06-19
Urząd: Urząd Skarbowy w Parczewie
Cena wywoławcza
256 792,50 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Grunt rolny 8,80 ha Korona, Korona Las, Chmielów - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy w Parczewie

Grunt rolny 8,80 ha Korona, Korona Las, Chmielów - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy w Parczewie

Urząd Skarbowy w Parczewie organizuje pierwszą licytację gruntów rolnych niezabudowanych o łącznej powierzchni 8,7987 ha, położonych w miejscowościach Korona, Korona Las i Chmielów, w gminie Dębowa Kłoda, powiat parczewski, województwo lubelskie. Grunty składają się z dziewięciu działek o różnych wartościach szacunkowych i cenach wywoławczych. Całość nieruchomości została wyceniona na 346.890,00 zł, a cena wywoławcza wynosi 260.167,50 zł. Wadium w wysokości 34.689,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy NBP O/O Lublin najpóźniej do dnia 18 czerwca 2026 roku. Każda działka ma swoją wartość szacunkową i cenę wywoławczą – szczegółowe dane znajdują się w ogłoszeniu. Licytacja odbędzie się 19 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Parczewie, ul. Żabia 2a, pokój konferencyjny na I piętrze. Możliwość zapoznania się z aktami postępowania egzekucyjnego oraz obejrzenia nieruchomości istnieje w dniach 15–18 czerwca 2026 roku w godzinach 9:00–14:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami urzędu. Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych. Prawa osób trzecich nie stanowią przeszkody w sprzedaży, o ile nie zostały zgłoszone wcześniej.

Data licytacji: 2026-06-19
Urząd: Urząd Skarbowy w Parczewie
Cena wywoławcza
260 167,50 zł