Znaleziono 4 ogłoszeń: Nieruchomości w Skierniewice

Zdjęcie do ogłoszenia: Dom jednorodzinny 200 m² Pszczonów, Maków - Licytacja w Skierniewicach

Dom jednorodzinny 200 m² Pszczonów, Maków - Licytacja w Skierniewicach

Urząd Skarbowy w Skierniewicach organizuje drugą licytację publiczną nieruchomości, która może trafić w dobre ręce. Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny położony w miejscowości Pszczonów, w województwie łódzkim. To budynek z lat 60. XX wieku, po modernizacji zaledwie 10–15 lat temu, zadbany i gotowy do zamieszkania. Ma powierzchnię użytkową 156,05 m² oraz całkowitą powierzchnię 200 m². Budynek posiada garaż w bryle budynku, a jego konstrukcja to tradycyjne ściany murowane i dach czterospadowy pokryty blachodachówką. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 136 m² (częściowo zalegalizowany), garaż blaszak, drewniana altana oraz nietrwały basen z tarasem betonowym. Działka ogrodzona jest częściowo metalowymi płytami i ogrodzeniem ażurowym. Elewacja nie jest ocieplona, ale budynek jest w dobrym stanie technicznym. Wnętrze wyposażone w panele, glazurę, gres i terakotę. Instalacje: elektryczna, wodociągowa (z sieci wiejskiej), kanalizacyjna (zbiornik bezodpływowy) oraz własne c.o. na węgiel. Wartość szacunkowa nieruchomości to 533 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 373 100,00 zł, co daje bardzo atrakcyjną różnicę – idealna okazja dla zainteresowanych inwestycją lub własnym domem! Wadium w wysokości 53 300,00 zł należy wpłacić na konto urzędu najpóźniej dzień przed licytacją. Licytacja odbędzie się 14 lipca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie urzędu przy ul. Czerwonej 22 w Skierniewicach, sala konferencyjna. Możliwość obejrzenia nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu.

Data licytacji: 2026-07-14
Urząd: Urząd Skarbowy w Skierniewicach
Cena wywoławcza
373 100,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Działka 0,49 ha Nowy Dwór, gmina Nowy Kawęczyn - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy w Skierniewicach

Działka 0,49 ha Nowy Dwór, gmina Nowy Kawęczyn - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy w Skierniewicach

Urząd Skarbowy w Skierniewicach organizuje pierwszą licytację publiczną nieruchomości, która może trafić w Państwa ręce. Przedmiotem licytacji jest działka niezabudowana o powierzchni 0,4917 ha, położona w Nowym Dworze, gmina Nowy Kawęczyn, powiat skierniewicki. Nieruchomość znajduje się w obrębie ewidencyjnym 17 Nowy Dwór i posiada numer 12/3. Ma wydłużony kształt, została naniesiona sadowniczo, leży w peryferyjnej części wsi, w pobliżu drogi wojewódzkiej DW707, choć dojazd do niej jest wyłącznie drogą gruntową. Wartość szacunkowa tej nieruchomości wynosi 62 000,00 zł, jednak cena wywoławcza została ustalona na poziomie 46 500,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną różnicę i może być świetną okazją dla zainteresowanych inwestorów lub osób poszukujących terenu pod budowę czy zagospodarowanie rolne. Wadium w wysokości 6 200,00 zł należy wpłacić na konto rachunku depozytowego do dnia 11 maja 2026 roku, czyli dzień przed licytacją. Licytacja odbędzie się 12 maja 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 22, sala konferencyjna. Możliwość obejrzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami postępowania egzekucyjnego istnieje w terminie 14 dni przed licytacją – w dni powszednie od godziny 9:00 do 13:00, po uprzednim uzgodnieniu kontaktując się telefonicznie pod numer 468346396.

Data licytacji: 2026-05-12
Urząd: Urząd Skarbowy w Skierniewicach
Cena wywoławcza
46 500,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Dom jednorodzinny 200 m² Pszczonów, gm. Maków

Dom jednorodzinny 200 m² Pszczonów, gm. Maków

Licytacja w Skierniewicach. Na sprzedaż trafia dom jednorodzinny położony w miejscowości Pszczonów, gm. Maków, w powiecie skierniewickim. Budynek o powierzchni użytkowej 156,05 m² został wybudowany w 1960 roku i po kapitalnym remoncie około 10-15 lat temu prezentuje się w dobrym stanie. Obiekt posiada dach czterospadowy pokryty blachodachówką, ściany murowane, a wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości. W skład nieruchomości wchodzi również budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 136 m² (częściowo zalegalizowany), garaż blaszany oraz drewniana altana i basen nietrwały. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 533.000,00 zł, a cena wywoławcza została ustalona na poziomie 399.750,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną propozycję – aż 25% poniżej wartości rynkowej. Wadium w wysokości 53.300,00 zł należy wpłacić na konto urzędu najpóźniej do dnia 30 marca 2026 r. Licytacja odbędzie się 31 marca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 22, sala konferencyjna. Nieruchomość częściowo ogrodzona, zlokalizowana w pobliżu miasta i autostrady A2.

Data licytacji: 2026-03-31
Urząd: Urząd Skarbowy w Skierniewicach
Cena wywoławcza
399 750,00 zł
Zdjęcie do ogłoszenia: Nieruchomość 1181 m² Skierniewice, Nowomiejska 1

Nieruchomość 1181 m² Skierniewice, Nowomiejska 1

Urząd Skarbowy w Skierniewicach informuje o drugiej licytacji publicznej nieruchomości znajdującej się w Skierniewicach przy ul. Nowomiejskiej 1. Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,1181 ha (1181 m²) zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym w zabudowie wolnostojącej, parterowym, niepodpiwniczonym, wybudowanym w 1990 roku. Budynek posiada powierzchnię użytkową 154,35 m² i znajduje się w stanie niewykończonym (surowy zamknięty). Na działce znajdują się również trzy garaże w bryle. Nieruchomość ma dostęp do mediów: energii elektrycznej, wodociągu miejskiego, sieci gazowej oraz światłowodu, a także bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wartość szacunkowa nieruchomości została określona na 466.000,00 zł, natomiast cena wywoławcza wynosi 326.200,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną propozycję – różnica przekracza 30%. Wadium w wysokości 46.600,00 zł należy wpłacić na konto Urzędu Skarbowego najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację, podając w tytule „Wadium nieruchomość Nowomiejska 1”. Licytacja odbędzie się 24 lutego 2026 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 22, sala konferencyjna. Możliwość obejrzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami postępowania egzekucyjnego możliwa jest w terminie 14 dni przed licytacją – w dni powszednie od 9:00 do 13:00, po uprzednim uzgodnieniu.

Data licytacji: 2026-02-24
Urząd: Urząd Skarbowy w Skierniewicach
Cena wywoławcza
326 200,00 zł