Znaleziono 1711 ogłoszeń: Nieruchomości
OBWIESZCZENIE O TRZECIEJ LICYTACJI PUBLICZNEJ NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość znajduje się w trakcie procesu inwestycyjnego w postaci budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolno stojącej oraz budynku gospodarczego. W budynku mieszkalnym wykonane jest podpiwniczenie, ściany parteru i strop nad parterem. Pod budynek gospodarczy wykonano fundamenty. Na działce znajduje się wykonane oczko wodne. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się grunty rolne, zabudowa siedliskowa oraz gospodarstwo agroturystyczne. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, teren działki płaski o korzystnym kształcie. Uzbrojenie terenu: wodociąg, energia elektryczna 230V i 400V. Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 4km od miejscowości gminnej Szypliszki, bezpośrednio przylega do drogi o nawierzchni bitumicznej łączącej miejscowości Szypliszki i Sejny.
OBWIESZCZENIE O TRZECIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości gruntowej zalesionej i zadrzewionej składającej się z działek ewid. 434, 513, 652 o łącznej powierzchni 0,9400 ha położonych w miejscowości Wlonice, gmina Ożarów, powiat opatowski, ujawnionej w księdze wieczystej KW nr KI1S/00064256/8, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sandomierzu – V Wydział Ksiąg Wieczystych, należącej do Pani Małgorzaty Koluch.
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Sprzedaż w drodze licytacji publicznej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w obrębie 0002 Końskie – miasto i gmina Końskie, Powiat konecki, woj. świętokrzyskie oznaczonej jako działka Nr 1291/4 o pow. 0,8517 ha, dla której Sąd Rejonowy w Końskich IV wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KI1K/00019403/7. Nieruchomość znajduje się w Końskich przy ul. Sportowej należącej do Goodwill Centrum Sp. z o.o.
OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Sprzedaż w drodze licytacji publicznej 1/8 udziału w nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Krośniewice przy ulicy Mazowieckiej pomiędzy budynkami o nr 5a - 9, obręb ewidencyjny nr 1 - Krośniewice, gmina Krośniewice, powiat kutnowski, województwo łódzkie, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem ewidencyjnym 112/1 o powierzchni 0,1018 ha, dla której Sąd Rejonowy w Łęczycy, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr LD1Y/00029009/5, należącego do Pan Mariusza Borowskiego.
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO ŁÓDŹ-WIDZEW
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W NOWYM SĄCZU
Obwieszczenie o pierwszej publicznej licytacji nieruchomości
Podaję do publicznej wiadomości, że w dniu 27.08.2025r., o godzinie 10:00 odbędzie się pierwsza publiczna licytacja nieruchomości gruntowej niezabudowanej.
Obwieszczenie o trzeciej publicznej licytacji nieruchomości
Wieliczka, 23 lipca 2025 roku. Urząd Skarbowy w Wieliczce ogłasza trzecią publiczną licytację nieruchomości. Przedmiotem licytacji jest udział 2/3 w nieruchomości objętej księgą wieczystą nr KR2Y/00023883/8. Nieruchomość składa się z działki o numerze 1422 o powierzchni 0,14 ha i położona jest w Gdowie, gmina Gdów, powiat wielicki, województwo Małopolskie. Zobowiązanym jest Michał Kasprzyk. Wartość oszacowana przez biegłego rzeczoznawcę wynosi 34 385 zł, cena wywołania 22 350,20 zł. Wadium w wysokości 3 438,50 zł należy wpłacić na rachunek depozytowy organu egzekucyjnego w NBP numer 96 1010 1270 0004 9113 9120 0000. Nieruchomość oraz akta postępowania egzekucyjnego można oglądać w ciągu 14 dni przed dniem licytacji, w dni robocze, w godzinach 8.00-14.00 po uzgodnieniu telefonicznym z osobą prowadzącą sprawę.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr KR1S/00027322/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Miechowie V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Słomnikach. Składa się z ośmiu niezabudowanych działek ewidencyjnych o numerach 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7 i 66/8, łączna powierzchnia 1,1109 ha, położona w Zagórzyce Dworskie, gmina Michałowice, powiat krakowski, województwo małopolskie. Zobowiązany Małopolska Development sp. z o.o. w Rzeszowie.
Obwieszczenie o pierwszej publicznej licytacji udziału w nieruchomości
Udział wynoszący ½ część w prawie własności nieruchomości objętej księgą wieczystą nr KR2K/00044289/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Krzeszowicach. Nieruchomość składa się z niezabudowanej działki ewidencyjnej o nr 848, o powierzchni 0,3500 ha, położona jest w miejscowości Nawojowa Góra, obręb ewidencyjny: 0009 Nawojowa Góra, gmina Krzeszowice, powiat krakowski, województwo małopolskie.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr KR2K/00054081/1 prowadzoną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Krzeszowicach. Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej o nr 45, powierzchni 1,0730 ha, położona w miejscowości Krzeszowice, gmina Krzesyowice, powiat krakowski, województwo małopolskie. Zobowiązanym jest Pan Andrzej Godyń.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr NS1S/00112902/4, działka ewidencyjna nr 307/4 o powierzchni 0,14 ha w Łazach Biegonickich, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Zobowiązani: Słaby Kazimierz, Słaby Barbara. Symbole MPP: 44.MN. Działka niezabudowana, nieogrodzona, dostęp do sieci energetycznej, gazowej, wodociągowej, drogi publicznej. Wartość oszacowana: 133 000 zł, cena wywołania: 99 750 zł, wadium: 13 300 zł.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr NS1S/00108679/0, działka ewidencyjna numer 642/5 o powierzchni 0,10 ha położona w miejscowości Brzezna, obręb ewidencyjny 0001 Brzezna, gmina Podegrodzie, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Zobowiązany: Górczyk Zbigniew. Symbole MPP: MU3 – tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Działka niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta roślinnością trawiastą. Dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej. Nieruchomość w strefie zurbanizowanej, w odległości ok. 4,3 km od centrum gminy Podegrodzie, ok. 1 km od infrastruktury wsi Brzezna. Dostępność usług i komunikacyjna bardzo dobra.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr NS1M/00008386/3, działka ewid. 5558 o powierzchni 0,2200 ha w miejscowości Piwniczna - Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość stanowi budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem na samochody osobowe, z przyłączami do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektroenergetycznej. Wartość oszacowana: 812.651,00 zł, cena wywołania: 609.488,25 zł, wadium: 81.265,10 zł.
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr KR2K/00028407/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Krzeszowicach. Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej o nr 772/1, o powierzchni 0,8500 ha, położona jest w miejscowości Wola Filipowska, gmina Krzeszowice, powiat krakowski, województwo małopolskie. Zobowiązanym jest Pan Krzysztof Niemiec.
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ PUBLICZNEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość składająca się z działki o numerze 1817 o powierzchni 0,4283 ha która położona jest w Rzezawie, gmina Rzezawa, powiat bocheński, województwo Małopolskie. Objęta jest księgą wieczystą nr TR1O/00046099/6 prowadzoną przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bochni. Zobowiązanym jest Jacek Imiołek.
Obwieszczenie o pierwszej publicznej licytacji nieruchomości, obejmującej udział numer 2 i 3 w łącznej wysokości ¾ w nieruchomości gruntowej zabudowanej, obejmującej działkę ewidencyjną o numerze 5478, położonej w miejscowości Maniowy.
Obwieszczenie o trzeciej publicznej licytacji nieruchomości
Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr KR1W/00036274/2, działka o numerze 1192/10 o powierzchni 0,1062 ha położona w Stanisławiu Górnym, gmina Wadowice, powiat wadowicki, województwo małopolskie, zabudowana budynkiem mieszkalnym z częścią usługową. Licytacja odbywa się 9 września 2025 roku o 09:00 w pokoju 204 II piętro Urzędu Skarbowego w Wadowicach przy ul. Legionów 22.