Działka 2151 m² Świętne, Wilczyn - Licytacja w Koninie

Konin

Cena wywoławcza

124 538,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Koninie
Rodzaj mienia: nieruchomość
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 16 605,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-05-12
Godzina: 10:00
Adres:

Zakładowa 7A
62-510 Konin
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Koninie organizuje licytację, na której będzie można zakupić działkę nieużytkową położoną w miejscowości Świętne, w gminie Wilczyn, powiat koniński. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 119/3 i posiada księgę wieczystą KN1N/00061879/1. Ma powierzchnię 0,2151 ha, czyli 2151 m². Wartość szacunkowa tej nieruchomości wynosi 166.050,00 zł, a cena wywoławcza została ustalona na poziomie 75% wartości szacunkowej, czyli 124.538,00 zł. To bardzo atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących terenu pod zabudowę lub rozwój działalności. Wadium w wysokości 16.605,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego w Koninie najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację. Wpłatę należy opatrzeć tytułem „wadium” oraz numerem księgi wieczystej. Licytacja odbędzie się 12 maja 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie urzędu przy ul. Zakładowej 7A, pokój 107. Możliwość obejrzenia nieruchomości oraz zapoznania się z aktami egzekucji możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Szczegóły przedmiotu

  • Powierzchnia: 2151 m²
  • Rodzaj nieruchomości: działka gruntu
  • Uwagi: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Świętne, obręb 0012, gmina Wilczyn, powiat koniński. Księga wieczysta: KN1N/00061879/1.

Licytacja: Na czym polega?

Dowiedz się więcej →