Nieruchomość 3322 m² Nowa Wieś Lęborska, Dworcowa

Lębork

Cena wywoławcza

809 955,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Lęborku
Rodzaj mienia: nieruchomość
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 107 994,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-07-09
Godzina: 10:00
Adres:

Słupska 23
84-300 Lębork
pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Lęborku organizuje pierwszą licytację nieruchomości położonej w Nowej Wsi Lęborskiej. Przedmiotem licytacji są dwie działki: zabudowana działka nr 282/16 o powierzchni 2811 m², na której znajdują się budynek biurowy i magazynowy, oraz 1/4 udziału w niezabudowanej działce nr 282/13 o powierzchni 511 m², służącej jako wewnętrzna droga dojazdowa. Nieruchomości znajdują się przy ulicy Dworcowej, w miejscowości Nowa Wieś Lęborska, w województwie pomorskim. Wartość szacunkowa nieruchomości to 878 000 zł netto (1 079 940 zł brutto), a cena wywoławcza została ustalona na poziomie 809 955 zł. Wadium w wysokości 107 994 zł należy wpłacić na rachunek urzędu najpóźniej do dnia 8 lipca 2026 roku. Licytacja odbędzie się 9 lipca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Lęborku, ul. Słupska 23. Możliwość obejrzenia nieruchomości przewidziano w dniach 22–24 czerwca 2026 roku po wcześniejszym uzgodnieniu. To doskonała okazja dla inwestorów i osób poszukujących nieruchomości komercyjnej o dużej powierzchni i potencjale rozwojowym.

Szczegóły przedmiotu

  • Powierzchnia: 3322 m²
  • Rodzaj nieruchomości: działka gruntowa zabudowana i niezabudowana
  • Uwagi: Działka zabudowana (2811 m²) z budynkiem biurowym i magazynowym oraz 1/4 udziału w działce niezabudowanej (511 m²) służącej jako droga dojazdowa.

Licytacja: Na czym polega?

Dowiedz się więcej →