Urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia BOSCH FWA 4435 - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy w Olecku

Olecko

Cena wywoławcza

6375,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Olecku
Rodzaj mienia: inne
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-05-19
Godzina: 10:00
Adres:

Ełcka 2
19-400 Olecko
warmińsko-mazurskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Olecku oferuje sprzedaż urządzenia do pomiaru geometrii zawieszenia marki BOSCH, model FWA 4435. Urządzenie pochodzi z 2008 roku i znajduje się w przeciętnym stanie technicznym. Wartość szacunkowa to 8500 zł, a cena wywoławcza to 6375 zł. Wadium nie jest wymagane. Sprzedaż odbędzie się w siedzibie spółki AUTO-BEKA przy ul. Ełcka 2 w Olecku. W razie potrzeby można uzyskać dodatkowe informacje kontaktując się pod numerem telefonu 87 629 42 14 lub 600 282 563 albo mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Uwagi: r. prod.: 2008, stan techniczny przeciętny

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →