Działki niezabudowane 6100 m² Krzepin, Krzepin

Jędrzejów

Cena wywoławcza

101 475,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Jędrzejowie
Rodzaj mienia: nieruchomość
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 13 530,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-07-14
Godzina: 10:00
Adres:

11 Listopada 33
28-300 Jędrzejów
świętokrzyskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Jędrzejowie organizuje pierwszą licytację nieruchomości położonej w miejscowości Krzepin. Przedmiotem licytacji są dwie działki niezabudowane o numerach 460 i 505, łącznie o powierzchni 0,6100 ha. Nieruchomość ta została zgłoszona do sprzedaży w ramach postępowania egzekucyjnego i posiada księgę wieczystą nr KI1W/00068380/7. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 135 300,00 zł, natomiast cena wywoławcza została obniżona do 101 475,00 zł, co stanowi bardzo atrakcyjną okazję dla zainteresowanych inwestorów. Wadium w wysokości 13 530,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu egzekucyjnego najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację. Wadium należy opłacić na rachunek nr 64101012380802041391200000, z dopiskiem „Wadium, licytacja nieruchomości nr KI1W/00068380/7”. Licytacja odbędzie się 14 lipca 2026 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Jędrzejowie, przy ul. 11 Listopada 33. W tym samym dniu i godzinie odbędzie się możliwość zapoznania się z aktami postępowania oraz oględzin nieruchomości – wcześniej należy umówić się telefonicznie pod numerem 41 385 48 08. Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu VAT ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Powierzchnia: 6100 m²
  • Rodzaj nieruchomości: działki niezabudowane
  • Uwagi: Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 460 i 505. Księga wieczysta: KI1W/00068380/7.

Licytacja: Na czym polega?

Dowiedz się więcej →