Nieruchomość 624 m² Mszanowo, Bratian - Licytacja

Nowe Miasto Lubawskie

Cena wywoławcza

332 150,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Nowym Mieście Lubawskim
Rodzaj mienia: nieruchomość
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 51 100,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-06-23
Godzina: 10:00
Adres:

Działyńskich 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
warmińsko-mazurskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Nowym Mieście Lubawskim organizuje trzecią publiczną licytację nieruchomości w egzekucji prowadzonej do majątku NOVOPLAST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o łącznej powierzchni 624 m², położona w miejscowości Mszanowo przy ul. Podleśnej. Na działce znajduje się parterowy budynek biurowy z poddaszem użytkowym i strychem, o powierzchni użytkowej 276 m², wybudowany w 1998 roku. Nieruchomość od kilku lat jest nieużytkowana. Zlokalizowana jest w kompleksie zabudowy przemysłowej, w sąsiedztwie lasu i w niewielkiej odległości od terenów zabudowy wsi Mszanowo. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 511.000,00 zł, a cena wywoławcza w trzeciej licytacji to 332.150,00 zł, czyli 65% wartości szacunkowej – to bardzo dobra okazja dla zainteresowanych inwestorów. Wadium w wysokości 51.100,00 zł (10% wartości szacunkowej) należy wpłacić najpóźniej do dnia 22 czerwca 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego. Licytacja odbędzie się 23 czerwca 2026 r. o godzinie 10:00 w pokoju nr 23 w siedzibie urzędu przy ul. Działyńskich 3 w Nowym Mieście Lubawskiem. Sprzedaż jest zwolniona z podatku VAT. W licytacji mogą uczestniczyć osoby, które przedłożą odpowiednie wadium lub pełnomocnictwo. Ogłoszenie zostało opublikowane zgodnie z art. 110w § 3 ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.

Szczegóły przedmiotu

  • Powierzchnia: 624 m²
  • Rodzaj nieruchomości: budynek biurowy
  • Uwagi: Budynek parterowy z poddaszem użytkowym i strychem, nieużytkowany od kilku lat. Działka częściowo ogrodzona, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej.

Licytacja: Na czym polega?

Dowiedz się więcej →