Peugeot 308 2010 - Licytacja w Rzeszowie

Rzeszów

Cena wywoławcza

7256,25 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Podwisłocze 42
35-309 Rzeszów
podkarpackie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Peugeot. Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 308 z 2010 roku o numerze rejestracyjnym RZE91154. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 9 675,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 7 256,25 zł. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 9:00. Aukcja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS, co oznacza, że cały proces przebiega w formie elektronicznej. Istnieje możliwość przedłużenia licytacji, jeśli w ostatnich 5 minutach wpłynie nowe postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży 7 września 2026 roku w godzinach 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do samodzielnej organizacji odbioru, załadunku i transportu pojazdu na własny koszt. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 17 85 37 229 lub mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Peugeot
  • Model: 308
  • Rok produkcji: 2010
  • Numer rejestracyjny: RZE91154
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC. Nabywca organizuje transport na własny koszt.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →