Volkswagen Touran 2003 - Licytacja w Jędrzejowie

Jędrzejów

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Jędrzejowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-07
Godzina: 11:00
Adres:

11 Listopada 33
28-300 Jędrzejów
świętokrzyskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Jędrzejowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Volkswagen. Jest to pierwsza licytacja ruchomości prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Touran wyprodukowany w 2003 roku, o numerze rejestracyjnym SC792AW. Pojazd jest sklasyfikowany jako samochód osobowy. Wartość szacunkowa auta została ustalona na 4 000,00 zł. Licytacja rozpocznie się 7 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 14 września 2026 roku o godzinie 11:00. Cena wywoławcza wynosi 3 000,00 zł. Licytacja odbywa się w formie elektronicznej przez Portal eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 4 września 2026 w godzinach 8:00-9:00 w miejscowości Mieronice. Oględziny wymagają wcześniejszego uzgodnienia pod numerem telefonu 608656939. Więcej informacji udziela Elżbieta Hatys pod numerem 41 38 54 807.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Touran
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: SC792AW
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 04.09.2026 w Mieronicach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →