Volkswagen Golf 2000 - Licytacja w Przemyślu

Przemyśl

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Przemyślu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 09:00
Adres:

Lwowska 9A
37-700 Przemyśl
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Przemyślu organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Golf z 2000 roku. To doskonała okazja dla osób poszukujących pojazdu w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Przedmiotem licytacji jest Volkswagen Golf, rok produkcji 2000, z numerem rejestracyjnym RPZ08258. Pojazd został zakwalifikowany jako samochód osobowy. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 4 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 3 000,00 zł. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 9:00. Aukcja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut, jeśli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 08.09.2026 r. w godzinach od 9:00 do 10:00 pod adresem Czarnieckiego 20d, 37-700 Przemyśl. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie pod numerem 16 67 52 607 lub elektronicznie na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do zorganizowania odbioru, załadunku oraz transportu pojazdu we własnym zakresie i na własny koszt. Płatności należy dokonać niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Golf
  • Rok produkcji: 2000
  • Numer rejestracyjny: RPZ08258
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Nabywca ponosi koszty transportu i ewentualnego przechowania pojazdu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →