Mercedes-Benz C200 2002 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 07:30
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Mercedes-Benz. To świetna okazja dla osób poszukujących pojazdu do naprawy lub na części. Przedmiotem licytacji jest Mercedes-Benz C200 z 2002 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym ZS681MM i numerze VIN WDB2032041F338973. Pojazd wyposażony jest w silnik diesla o pojemności 2148 cm³ z manualną skrzynią biegów. Przebieg samochodu wynosi 418244 km. Ważne informacje techniczne: pojazd nie odpala, nie posiada ważnego przeglądu technicznego, jest skorodowany i wymaga naprawy blacharsko-lakierniczej. Ubezpieczenie OC ważne jest do 23 czerwca 2027 roku. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 4000.00 PLN, a cena wywoławcza to 3000.00 PLN. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 07:30 i potrwa do 16 września 2026 roku. Oględziny pojazdu możliwe są 7 września 2026 roku w godzinach 13:00-14:00. Licytacja odbywa się w formie elektronicznej na platformie elicytacje.mf.gov.pl.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: C 200
  • Rok produkcji: 2002
  • Przebieg: 418244 km
  • Numer rejestracyjny: ZS681MM
  • VIN: WDB2032041F338973
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 2148 cm³
  • Uwagi: Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, skorodowany, do naprawy blacharsko-lakierniczej. OC ważne do 2027-06-23.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →