Renault MIDLUM 2012 - Licytacja w Brodnicy

Brodnica

Cena wywoławcza

17 500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Brodnicy
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3500,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-23
Godzina: 10:00
Adres:

Gen. Władysława Sikorskiego 19
87-300 Brodnica
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Brodnicy organizuje drugą licytację elektroniczną, na której będzie można nabyć samochód ciężarowy marki Renault. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd typu skrzynia z 2012 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym CB550NM. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 35 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 17 500,00 zł. To aż 50% mniej od wartości szacunkowej, co stanowi naprawdę dobrą okazję dla zainteresowanych kupnem samochodu ciężarowego w atrakcyjnej cenie. Wadium w wysokości 3 500,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem licytacji. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 23 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 30 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać 17 września 2026 roku w godzinach 09:00-10:00 pod adresem Ustronie 49 w Brodnicy. Wszystkie czynności prowadzone są przez Portal eLicytacje KAS.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: MIDLUM
  • Rok produkcji: 2012
  • Numer rejestracyjny: CB550NM
  • Uwagi: Zastosowanie: skrzynia. Sprzedaż opodatkowana VAT. Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →