Renault Clio 2009 - Licytacja w Dębicy

Dębica

Cena wywoławcza

1875,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Dębicy
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Kolejowa 21
39-200 Dębica
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Dębicy organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można zakupić samochód osobowy. Przedmiotem sprzedaży jest Renault Clio z 2009 roku o numerze rejestracyjnym RSR 34349. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 2 500,00 zł, a cena wywoławcza to 1 875,00 zł. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 10:00. Uczestnictwo odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży 7 września 2026 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do samodzielnej organizacji odbioru, załadunku oraz transportu pojazdu na własny koszt. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 14 68 05 107 (Agnieszka Hendzel) lub elektronicznie na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Renault
  • Model: Clio
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: RSR 34349
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 07.09.2026 w Jarosławiu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →