Kia Sportage 2014 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

22 500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3000,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Kia Sportage. Licytacja odbywa się na podstawie przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd osobowy Kia Sportage z 2014 roku o numerze rejestracyjnym ZPL66371. Wartość szacunkowa samochodu wynosi 30 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 22 500,00 zł. Różnica między tymi kwotami może być atrakcyjna dla potencjalnych nabywców szukających okazji. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 9:00. Warunkiem przystąpienia jest wpłata wadium w wysokości 3 000,00 zł najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Przedmiot można oglądać 7 września 2026 roku w godzinach 13:00-14:00 pod adresem Bohaterów Warszawy 32 w Szczecinie. Licytacja prowadzona jest wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Szczegółowych informacji udziela Tomasz Szymczak pod numerem telefonu 91 81 30 561 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Kia
  • Model: Sportage
  • Rok produkcji: 2014
  • Numer rejestracyjny: ZPL66371
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 07.09.2026 godz. 13:00-14:00 pod adresem Bohaterów Warszawy 32, Szczecin.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →