Ford Mondeo 2007 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

3750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 07:10
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić używany samochód osobowy marki Ford Mondeo. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie – różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynosi aż 50%! Przedmiotem licytacji jest Ford Mondeo z 2007 roku w nadwoziu kombi, wyposażony w silnik diesla o pojemności 1997 cm³. Przebieg pojazdu to 270 825 km, skrzynia biegów manualna, kolor srebrny. Numer rejestracyjny to ZS452EW, a numer VIN: WF0GXXGBBG7L03676. Warto zaznaczyć, że pojazd wymaga napraw – brak przeglądu technicznego, uszkodzony zderzak oraz dwoje drzwi od strony pasażera kwalifikują się do naprawy lakierniczo-blacharskiej. Wartość szacunkowa samochodu wynosi 7500.00 PLN, natomiast cena wywoławcza to 3750.00 PLN. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 07:10 i potrwa do 15 września 2026 roku. Ogłoszenie zostało opublikowane 31 sierpnia 2026 roku. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd podczas oględzin w dniu 8 września 2026 roku w godzinach 13:00-14:00. Przedmiot znajduje się pod adresem ul. Bohaterów Warszawy 32, 70-340 Szczecin. Licytacja odbywa się w formie elektronicznej na platformie elicytacje.mf.gov.pl.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Mondeo
  • Rok produkcji: 2007
  • Przebieg: 270825 km
  • Numer rejestracyjny: ZS452EW
  • VIN: WF0GXXGBBG7L03676
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1997 cm³
  • Uwagi: Brak przeglądu technicznego, uszkodzony zderzak, dwoje drzwi od strony pasażera, do naprawy lakierniczo-blacharskiej. OC ważne do 2027-06-02.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →