Volkswagen Passat 2015 - Licytacja w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Cena wywoławcza

9000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 09:00
Adres:

1 Maja 56
26-110 Skarżysko-Kamienna
świętokrzyskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Volkswagen Passat. Pojazd został wyprodukowany w 2015 roku i posiada numer rejestracyjny TSK 38896. Jest to licytacja prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 12 000,00 zł, a cena wywoławcza to 9 000,00 zł. Wadium w wysokości 1 200,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż lub za pośrednictwem bramki płatności w systemie e-Urząd Skarbowy najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Przedmiot sprzedaży można oglądać w siedzibie urzędu przy ulicy 1 Maja 56 w dniach od 1 do 3 września 2026 roku w godzinach 9:00-15:00. Szczegółowych informacji udziela Janusz Karolik pod numerem telefonu 41 25 17 139 lub mailowo na adres [email protected]. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Passat
  • Rok produkcji: 2015
  • Numer rejestracyjny: TSK 38896
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nieopodatkowana VAT, akcyzą i PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →