Volkswagen Polo 2005 - Licytacja w Ostrowi Mazowieckiej

Ostrów Mazowiecka

Cena wywoławcza

800,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-07
Godzina: 09:00
Adres:

Stanisława Duboisa 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić samochód osobowy Volkswagen Polo z 2005 roku. Pojazd pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa, a organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Samochód to Volkswagen Polo w nadwoziu hatchback 5-drzwiowym, wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1198 cm³. Numer VIN to WVWZZZ9NZ6D007299, a numer rejestracyjny WOR76574. Przebieg pojazdu wynosi 238293 km. Warto zaznaczyć, że pojazd jest niesprawny - brak możliwości uruchomienia z powodu niesprawnego akumulatora, a także nie posiada ważnego badania technicznego (ostatnie ważne do 14.08.2024 r.). Nadwozie nosi liczne uszkodzenia lakiernicze w postaci otarć i wgnieceń, uszkodzony jest również przedni zderzak. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1600.00 PLN, a cena wywoławcza to 800.00 PLN. Różnica między tymi kwotami przekracza 50%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną okazją dla osób szukających pojazdu do naprawy lub na części. Licytacja rozpocznie się 7 września 2026 roku o godzinie 09:00 i zakończy 14 września 2026 roku o godzinie 09:00. Oględziny możliwe są 7 września 2026 roku w godzinach 9:00-10:00 po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu (29) 6452019 lub 607-910-877.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Polo
  • Rok produkcji: 2005
  • Przebieg: 238293 km
  • Numer rejestracyjny: WOR76574
  • VIN: WVWZZZ9NZ6D007299
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1198 cm³
  • Uwagi: Brak ważnego badania technicznego, pojazd unieruchomiony, niesprawny akumulator, uszkodzenia lakiernicze i przedni zderzak

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →