Kia Cee'd 2013 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

8750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1750,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 07:20
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można nabyć używany samochód osobowy marki Kia Cee'd. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest Kia Cee'd z 2013 roku w nadwoziu kombi, wyposażona w silnik diesla o pojemności 1396 cm³. Samochód ma manualną skrzynię biegów, kolor czarny i przebieg 233717 km. Numer rejestracyjny to ZGL91163, a numer VIN: U5YHM815AEL063891. Ważna informacja: pojazd nie posiada ważnych badań technicznych. Ubezpieczenie OC jest ważne do 20 maja 2027 roku. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 17500.00 PLN, a cena wywoławcza to 8750.00 PLN. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną dla potencjalnych nabywców. Wadium w wysokości 1750.00 PLN należy wpłacić do dnia 2026-09-04. Licytacja elektroniczna rozpoczyna się 2026-09-08 o godzinie 07:20 i zakończy się 2026-09-15 o godzinie 07:20. Oględziny przedmiotu możliwe są 08.09.2026 w godzinach od 13:00 do 14:00. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z wyznaczoną osobą w Urzędzie Skarbowym.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Kia
  • Model: Cee'd
  • Rok produkcji: 2013
  • Przebieg: 233717 km
  • Numer rejestracyjny: ZGL91163
  • VIN: U5YHM815AEL063891
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1396 cm³
  • Uwagi: Brak badań technicznych. OC ważne do 2027-05-20. Skrzynia biegów manualna. Kolor czarny.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →