Audi A6 2007 - Licytacja w Szczecinie

Szczecin

Cena wywoławcza

4950,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 09:00
Adres:

Michała Drzymały 5
70-217 Szczecin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Audi. Przedmiotem sprzedaży jest Audi A6 z 2007 roku o numerze rejestracyjnym FGW02930. Pojazd wymaga naprawy - nie odpala, nie posiada ważnego przeglądu technicznego, a nadwozie było malowane wałkiem, co wskazuje na konieczność prac blacharsko-lakierniczych. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 9 900,00 zł, natomiast cena wywoławcza to 4 950,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co stanowi atrakcyjną okazję dla zainteresowanych nabyciem samochodu w niższej cenie. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji w przypadku zgłoszenia postąpienia w ostatnich minutach. Przedmiot można oglądać 7 września 2026 roku w godzinach 13:00-14:00 pod adresem Bohaterów Warszawy 32 w Szczecinie. Aby wziąć udział w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 91 81 30 561 lub mailowo pod adresem [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A6
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: FGW02930
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, malowany wałkiem

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →