BMW 325 2004 - Licytacja w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszów Lubelski

Cena wywoławcza

4050,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-07
Godzina: 09:00
Adres:

Rolnicza 17
22-600 Tomaszów Lubelski
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd BMW 325 z 2004 roku produkcji o numerze rejestracyjnym LTM 58025. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 8 100,00 zł, a cena wywoławcza to 4 050,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych nabywców. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 7 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 14 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli w ostatnich minutach wpłyną nowe oferty. Przedmiot można oglądać 4 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Łaszczowiecka 12c w Tomaszowie Lubelskim. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 84 66 60 143 lub elektronicznie na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 325
  • Rok produkcji: 2004
  • Numer rejestracyjny: LTM 58025
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Sprzedaż nieopodatkowana VAT, akcyzą i PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →