Mercedes-Benz E 200 2009 - Licytacja w Przeworsku

Przeworsk

Cena wywoławcza

7425,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Przeworsku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Tysiąclecia 1
37-200 Przeworsk
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Przeworsku organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Mercedes-Benz. Jest to pierwsza licytacja tego pojazdu prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy Mercedes-Benz model E 200 z 2009 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym RPZ56473. Pojazd jest sprzedawany w drodze licytacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 9 900,00 zł, a cena wywoławcza to 7 425,00 zł. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 10:00. Licytacja może zostać przedłużona, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Oględziny przedmiotu możliwe są w dniu 7 września 2026 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 pod adresem: Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do organizacji odbioru, załadunku oraz transportu pojazdu we własnym zakresie i na własny koszt.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: E 200
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: RPZ56473
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani PCC. Nabywca organizuje transport na własny koszt.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →