Citroën Xsara Picasso 2005 - Licytacja w Rzeszowie

Rzeszów

Cena wywoławcza

3150,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Podwisłocze 42
35-309 Rzeszów
Podkarpackie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Citroën. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd Citroën Xsara Picasso z 2005 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym RLE18590. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 4 200,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na 3 150,00 zł. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i potrwa do 16 września 2026 roku do godziny 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji w przypadku zgłoszenia postąpień w ostatnich minutach. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 7 września 2026 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do zorganizowania odbioru, załadunku oraz transportu pojazdu we własnym zakresie i na własny koszt. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług, podatkiem akcyzowym ani podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Citroën
  • Model: Xsara Picasso
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: RLE18590
  • Uwagi: Nabywca organizuje odbiór i transport na własny koszt. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny pojazdu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →