Opel Combo 2006 - Licytacja w Giżycku

Giżycko

Cena wywoławcza

1230,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Giżycku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-29
Godzina: 11:30
Adres:

Aleja Wojska Polskiego 37
11-500 Giżycko
warmińsko-mazurskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Giżycku organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód ciężarowy marki Opel Combo z 2006 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym NGI01466 jest sprzedawany w stanie technicznym wymagającym uwagi - brak aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC, uszkodzona tapicerka, niesprawna tylna lampa oraz akumulator. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 4 059,00 zł, natomiast cena sprzedaży to jedynie 1 230,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną sprzedaży przekracza 70%, co stanowi wyjątkowo atrakcyjną okazję dla zainteresowanych zakupem pojazdu w niskiej cenie. Wadium nie jest wymagane przy tej formie sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 29 września 2026 roku o godzinie 11:30 i potrwa do 29 października 2026 roku do godziny 11:30. Przedmiot można oglądać w dniu 29.09.2026 r. w godzinach 10:00-11:00 pod adresem Aleja Wojska Polskiego 37 w Giżycku. Nabywca organizuje odbiór i transport pojazdu we własnym zakresie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Combo
  • Rok produkcji: 2006
  • Numer rejestracyjny: NGI01466
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Brak aktualnych badań technicznych. Brak OC. Uszkodzenia tapicerki, uszkodzona tylna lampa, niesprawny akumulator.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →