Audi A3 2003 - Licytacja w Kielcach

Kielce

Cena wywoławcza

3150,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Wróbla 17
25-661 Kielce
świętokrzyskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Audi. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS zgodnie z przepisami ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy Audi A3 z 2003 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym WR 941FF. Pojazd został wyceniony na kwotę 4 200,00 zł, natomiast cena wywoławcza wynosi 3 150,00 zł. Dodatkowe informacje techniczne takie jak numer VIN, pojemność silnika, moc, przebieg czy rodzaj paliwa nie zostały podane w ogłoszeniu. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 10:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji o 5 minut, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem wpłynie nowe postąpienie. Przedmiot można oglądać w dniach 7-8 września 2026 roku w godzinach 8:30-9:00 pod adresem Sikorskiego 9, 25-437 Kielce, wyłącznie po uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego. Aby wziąć udział w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne przez system e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 41 36 57 111 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A3
  • Rok produkcji: 2003
  • Numer rejestracyjny: WR 941FF
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 7-8.09.2026 po uzgodnieniu.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →