Fiat Marea 2001 - Licytacja w Rzeszowie

Rzeszów

Cena wywoławcza

1050,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 09:00
Adres:

Podwisłocze 42
35-309 Rzeszów
podkarpackie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Fiat Marea z 2001 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym RZ078GW jest przedmiotem sprzedaży w drodze licytacji elektronicznej prowadzonej przez Portal eLicytacje KAS. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 1 400,00 zł, a cena wywoławcza to 1 050,00 zł. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli na 5 minut przed zakończeniem wpłynie nowe postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży 7 września 2026 roku w godzinach 8:00-12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Nabywca zobowiązany jest do organizacji odbioru, załadunku i transportu pojazdu na własny koszt. Urząd nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny pojazdu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Fiat
  • Model: Marea
  • Rok produkcji: 2001
  • Numer rejestracyjny: RZ078GW
  • Uwagi: Nabywca organizuje odbiór i transport na własny koszt. Urząd nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →