Zestaw akcesoriów Sony, elektroniczna licytacja - Sprzedaż przez Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo

Warszawa

Cena wywoławcza

420,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Rodzaj mienia: inne
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 12:00
Adres:

Białobrzeska 53A
02-325 Warszawa
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić zestaw akcesoriów marki Sony. Jest to pierwsza licytacja ruchomości prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest zestaw akcesoriów Sony o wartości szacunkowej 560,00 zł. Cena wywoławcza została ustalona na poziomie 420,00 zł. Przedmiot można obejrzeć osobiście w siedzibie urzędu przy ulicy Białobrzeskiej 53a w Warszawie. Licytacja rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 12:00. Uczestnictwo wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 22 57 08 825 lub mailowo na adres [email protected]. Osobą kontaktową jest Ewa Paszko.

Szczegóły przedmiotu

  • Uwagi: Nazwa katalogowa: Zestaw akcesoriów. Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →