Toyota Supra 1980 - Licytacja w Warszawie

Warszawa

Cena wywoławcza

24 000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3200,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-25
Godzina: 10:00
Adres:

Białobrzeska 53A
02-325 Warszawa
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć zabytkowy samochód osobowy. Jest to pierwsza licytacja prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Supra z 1980 roku o numerze rejestracyjnym G19P. Pojazd sklasyfikowany jako samochód osobowy. W dokumentacji nie wskazano informacji o uszkodzeniach technicznych ani powypadkowości pojazdu. Szczegółowe dane techniczne takie jak pojemność silnika, moc, przebieg czy rodzaj paliwa nie zostały ujawnione w obwieszczeniu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 32 000,00 zł, a cena wywoławcza to 24 000,00 zł. Wadium w wysokości 3 200,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 25 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 2 października 2026 roku o godzinie 10:00. Oględziny przedmiotu możliwe są 18 września 2026 roku w godzinach 14:00-15:00 pod adresem Krakowiaków 75, 02-495 Warszawa. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 22 57 08 826 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Toyota
  • Model: Supra
  • Rok produkcji: 1980
  • Numer rejestracyjny: G19P
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nieopodatkowana VAT, akcyzą i PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →