Fiat Bravo 2007 - Licytacja w Poznaniu

Poznań

Cena wywoławcza

1500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 09:00
Adres:

Dolna Wilda 80B
61-501 Poznań
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Poznań - Wilda organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Fiat Bravo. Pojazd został wyprodukowany w 2007 roku i posiada numer rejestracyjny PO414FA. Jest to okazja do zakupu auta w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 3 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to zaledwie 1 500,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 40%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną dla potencjalnych nabywców szukających dobrej okazji. Licytacja odbywa się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 21 września 2026 roku o godzinie 9:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Przedmiot można obejrzeć wyłącznie w dniu 11 września 2026 roku w godzinach 9:00-10:00 na parkingu depozytowym w Wysogotowie. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne przez system e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub mailowo u wyznaczonej osoby kontaktowej w urzędzie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Fiat
  • Model: Bravo
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: PO414FA
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe tylko 11.09.2026 w godz. 9:00-10:00 w Wysogotowie.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →