Alfa Romeo 156 2002 - Licytacja w Przeworsku

Przeworsk

Cena wywoławcza

1125,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Przeworsku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Tysiąclecia 1
37-200 Przeworsk
podkarpackie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Przeworsku organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Alfa Romeo. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd Alfa Romeo 156 z 2002 roku produkcji, o numerze rejestracyjnym RPZ57913. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1 500,00 zł, a cena wywoławcza to 1 125,00 zł. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 10:00. Termin licytacji może zostać przedłużony, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem licytant zgłosi postąpienie. Przedmiot sprzedaży można oglądać w dniu 07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00 pod adresem Krakowska 37, 37-500 Jarosław. Do udziału w licytacji dopuszczone zostaną osoby, które wyrażą zgodę na doręczenia pism drogą elektroniczną za pośrednictwem konta w systemie e-Urząd Skarbowy. Nabywca ruchomości płaci cenę nabycia na rachunek organu prowadzącego sprzedaż niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po dniu zawiadomienia o przybiciu. Odbiór, załadunek oraz transport pojazdu nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Alfa Romeo
  • Model: 156
  • Rok produkcji: 2002
  • Numer rejestracyjny: RPZ57913
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna poprzez Portal eLicytacje KAS. Oględziny możliwe 07.09.2026 w Jarosławiu. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →