Audi A4 2002 - Licytacja w Turku

Turek

Cena wywoławcza

1000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Turku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: 0,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-07
Godzina: 12:00
Adres:

Konińska 1
62-700 Turek
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Turku organizuje sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Audi A4 z 2002 roku. Pojazd posiada numer rejestracyjny PTU0113A, a jego stan techniczny wymaga uwagi - samochód nie posiada możliwości uruchomienia, ma widoczne uszkodzenia oraz brak dowodu rejestracyjnego. Do auta dostępny jest jeden komplet kluczy. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 4 500,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 1 000,00 zł. To oznacza obniżkę o ponad 77%, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję dla zainteresowanych zakupem. Wadium nie jest wymagane przy tej sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 7 września 2026 roku o godzinie 12:00 i potrwa do 10 września 2026 roku (godziny 12:00-13:30). Zostanie sprzedana pierwszej osobie, która wyrazi chęć zakupu i uiści cenę sprzedaży. Oględziny możliwe są 7 września 2026 roku w godzinach 11:00-12:00 na terenie firmy Auto-Handel w Genowefie. Pojazd posiada ważną polisę OC do 15 lipca 2027 roku oraz badanie techniczne ważne do 13 września 2026 roku. Przebieg wskazany podczas ostatniego badania to 289 448 km. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie lub elektronicznie w Urzędzie Skarbowym w Turku.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A4
  • Rok produkcji: 2002
  • Przebieg: 289448 km
  • Numer rejestracyjny: PTU0113A
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Pojazd bez możliwości uruchomienia, uszkodzenia widoczne na zdjęciach, brak dowodu rejestracyjnego, jeden komplet kluczy. Ważne OC do 15.07.2027, badanie techniczne do 13.09.2026.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →