Škoda Octavia 2001 - Licytacja w Tomaszowie Lubelskim

Tomaszów Lubelski

Cena wywoławcza

1800,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-07
Godzina: 09:00
Adres:

Rolnicza 17
22-600 Tomaszów Lubelski
lubelskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Tomaszowie Lubelskim organizuje drugą licytację elektroniczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Škoda Octavia z 2001 roku. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd o numerze rejestracyjnym LTM 34161, którego wartość szacunkowa wynosi 3 600,00 zł. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 3 600,00 zł, a cena wywoławcza to 1 800,00 zł. Różnica między tymi kwotami przekracza 50%, co stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych nabywców szukających samochodu w atrakcyjnej cenie. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 7 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 14 września 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot sprzedaży można oglądać 4 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Łaszczowiecka 12c w Tomaszowie Lubelskim. Szczegółowych informacji udziela wyznaczony pracownik urzędu pod numerem telefonu 84 66 60 143 lub drogą elektroniczną.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Škoda
  • Model: Octavia
  • Rok produkcji: 2001
  • Numer rejestracyjny: LTM 34161
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →