Opel Vectra 2004 - Licytacja w Giżycko

Giżycko

Cena wywoławcza

984,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Giżycku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: sprzedaż z wolnej ręki
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-29
Godzina: 12:00
Adres:

Tadeusza Kościuszki 15
11-500 Giżycko
warmińsko-mazurskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Giżycku organizuje elektroniczną sprzedaż z wolnej ręki, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Opel Vectra z 2004 roku. Pojazd o numerze rejestracyjnym NGI00245 jest w stanie technicznym wymagającym naprawy - posiada uszkodzenia tapicerki, korozję blacharską oraz niesprawny akumulator. Dodatkowo brak aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 3 567,00 zł, a cena sprzedaży to jedynie 984,00 zł. To ponad 70% różnicy w cenie, co stanowi wyjątkowo dobrą okazję dla osób szukających samochodu do naprawy lub na części. Wadium nie jest wymagane przy tej formie sprzedaży. Sprzedaż rozpocznie się 29 września 2026 roku o godzinie 12:00 i potrwa do 29 października 2026 roku do godziny 12:00. Przedmiot można oglądać 29 września 2026 roku w godzinach 10:00-11:00 pod adresem Aleja Wojska Polskiego 37 w Giżycku. Nabywca organizuje odbiór i transport pojazdu we własnym zakresie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Opel
  • Model: Vectra
  • Rok produkcji: 2004
  • Numer rejestracyjny: NGI00245
  • Stan: Uszkodzony
  • Uwagi: Brak aktualnych badań technicznych. Brak OC. Uszkodzenia tapicerki, korozja blacharska, niesprawny akumulator. Odbiór i transport na koszt nabywcy.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Sprzedaż z wolnej ręki: Na czym polega?

Jest to uproszczona forma sprzedaży po z góry określonej cenie, bez rywalizacji. Często stosuje się ją, gdy wcześniejsze licytacje się nie powiodły. O zakupie decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Dowiedz się więcej →