Toyota Aygo 2007 - Licytacja we Włocławku

Włocławek

Cena wywoławcza

3300,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy we Włocławku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-14
Godzina: 12:00
Adres:

Stefana Okrzei 72B
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy we Włocławku organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Toyota. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd Toyota Aygo z 2007 roku o numerze rejestracyjnym CG 84785. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 4 400,00 zł, a cena wywoławcza to 3 300,00 zł. Licytacja rozpocznie się 14 września 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 21 września 2026 roku o godzinie 12:00. Aukcja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w dniu 11 września 2026 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 pod adresem Płocka 132, 87-800 Włocławek. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 54 42 32 277 lub elektronicznie na adres [email protected]. Osoba kontaktowa to Ireneusz Orzechowski.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Toyota
  • Model: Aygo
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: CG 84785
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż nieopodatkowana VAT, akcyzą i PCC.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →