Ferro 901 2012 - Licytacja we Włocławku

Włocławek

Cena wywoławcza

750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy we Włocławku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 12:00
Adres:

Stefana Okrzei 72B
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy we Włocławku organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić motorower marki Ferro. Przedmiotem sprzedaży jest motorower model 901 z 2012 roku produkcji, dostępny do obejrzenia w siedzibie urzędu przed licytacją. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1000,00 PLN, a cena wywoławcza to 750,00 PLN, co stanowi atrakcyjną okazję dla zainteresowanych nabyciem pojazdu w niższej cenie. Licytacja rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 12:00 na Portalu eLicytacje KAS. Aby uczestniczyć w licytacji, należy wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć wymagane oświadczenia. Przedmiot można oglądać 10 września 2026 roku w godzinach 10:00-14:00 w budynku urzędu przy ulicy Stefana Okrzei 72B we Włocławku. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 54 42 32 277 lub elektronicznie na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ferro
  • Model: 901
  • Rok produkcji: 2012
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna na Portalu eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →