BMW 120 2005 - Licytacja w Koszalinie

Koszalin

Cena wywoławcza

1350,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 10:00
Adres:

Przemysłowa 3
75-216 Koszalin
zachodniopomorskie

Szczegółowy opis

Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki BMW. Przedmiotem sprzedaży jest pojazd BMW 120 wyprodukowany w 2005 roku, o numerze rejestracyjnym KR 1RY53. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 2 700,00 zł, a cena wywołania to 1 350,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co czyni tę licytację szczególnie atrakcyjną okazją dla potencjalnych nabywców. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 10:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Przedmiot można oglądać w dniu 8 września 2026 roku w godzinach 9:00-9:30 w siedzibie urzędu przy ulicy Przemysłowej 3 w Koszalinie. Warunkiem uczestnictwa w licytacji jest wyrażenie zgody na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożenie wymaganych oświadczeń. Szczegółowych informacji udziela Joanna Mroczkowska pod numerem telefonu 94 34 59 667 lub drogą elektroniczną na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: BMW
  • Model: 120
  • Rok produkcji: 2005
  • Numer rejestracyjny: KR 1RY53
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia. Maksymalny czas przedłużenia to 72 godziny.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →