Daf XF 2014 - Licytacja w Wieruszowie

Wieruszów

Cena wywoławcza

26 100,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Wieruszowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3480,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-22
Godzina: 11:00
Adres:

Rynek 12/13
98-400 Wieruszów
łódzkie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Wieruszowie organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można nabyć profesjonalny pojazd ciężarowy. Przedmiotem sprzedaży jest ciągnik siodłowy marki Daf, model XF, wyprodukowany w 2014 roku, o numerze rejestracyjnym EWE 45H6. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 34 800,00 zł, a cena wywoławcza to 26 100,00 zł. Wadium w wysokości 3 480,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji na wskazany rachunek bankowy lub poprzez bramkę płatności w systemie e-Urząd Skarbowy. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 22 września 2026 roku o godzinie 11:00 i zakończy 29 września 2026 roku o godzinie 11:00 na Portalu eLicytacje KAS. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji w przypadku zgłoszenia postąpień w ostatnich minutach. Zainteresowani mogą obejrzeć pojazd w dniu 21 września 2026 roku w godzinach 10:00-11:00 pod adresem 21D, 98-405 Niwiska. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 62 78 41 224 wew. 38. Nabywca organizuje transport na własny koszt, a sprzedaż jest opodatkowana podatkiem VAT.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Daf
  • Model: XF
  • Rok produkcji: 2014
  • Numer rejestracyjny: EWE 45H6
  • Uwagi: Sprzedaż opodatkowana VAT. Nabywca organizuje transport na własny koszt. Brak odpowiedzialności za wady ukryte.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →