Audi A4 1999 - Licytacja w Poznaniu

Poznań

Cena wywoławcza

1000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy Poznań - Grunwald
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-11
Godzina: 09:00
Adres:

Mariana Smoluchowskiego 1
60-179 Poznań
wielkopolskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy Poznań - Grunwald organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Audi A4 z 1999 roku. To doskonała okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Audi A4, rok produkcji 1999, z numerem rejestracyjnym PO2PP44. Pojazd jest sprzedawany w ramach postępowania egzekucyjnego. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące pojemności silnika, mocy, przebiegu oraz rodzaju paliwa nie zostały podane w ogłoszeniu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 2 000,00 zł, a cena wywoławcza to 1 000,00 zł. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynosi 50%, co stanowi bardzo dobrą okazję zakupową. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 11 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 18 września 2026 roku o godzinie 9:00. Przedmiot można oglądać 08.09.2026 w godz. 9:00-9:30 pod adresem Skórzewska 59, 62-081 Wysogotowo.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Audi
  • Model: A4
  • Rok produkcji: 1999
  • Numer rejestracyjny: PO2PP44
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →