Mercedes C 220 2008 - Licytacja w Oławie

Oława

Cena wywoławcza

11 250,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Oławie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 1500,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 12:00
Adres:

Lwowska 1
55-200 Oława
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Oławie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Mercedes. Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes C 220 z 2008 roku o numerze rejestracyjnym RPEB 881. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 15 000,00 zł, a cena wywoławcza to 11 250,00 zł. Wadium w wysokości 1 500,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu prowadzącego sprzedaż najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 12:00. Przedmiot sprzedaży można oglądać w dniu 08.09.2026 w godzinach 9:00-9:30 pod adresem Ks. Czesława Klimasa 34, 50-515 Wrocław, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Licytacja odbywa się za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS w systemie e-Urząd Skarbowy. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 71 30 39 454 lub elektronicznie na adres [email protected]. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie, nie później niż w dniu następującym po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mercedes
  • Model: C 220
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: RPEB 881
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →