Ford C-Max 2008 - Licytacja we Wrocławiu

Oława

Cena wywoławcza

7500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Oławie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Lwowska 1
55-200 Oława
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Oławie organizuje elektroniczną licytację, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Ford C-Max z 2008 roku. Pojazd jest uszkodzony - ma poobijane nadwozie, lewe przednie koło wymaga wymiany, komputer został wyrwany i samochód nie odpala. Silnik diesla o pojemności 1753 cm³ przebiegł 242396 km, auto posiada manualną skrzynię biegów i jest koloru srebrnego. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 10000.00 PLN, a cena wywoławcza to 7500.00 PLN. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i potrwa do 15 września 2026 roku do godziny 10:00. Oględziny możliwe są 8 września 2026 w godz. 9:00-9:30 po wcześniejszym umówieniu z pracownikiem Urzędu. Samochód znajduje się we Wrocławiu przy ul. Ks. Czesława Klimasa 34. Numer rejestracyjny to DOA68087, a numer VIN: WF0EXXGCDE7J45389. To dobra okazja dla osób poszukujących pojazdu do naprawy w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: C-Max
  • Rok produkcji: 2008
  • Przebieg: 242396 km
  • Numer rejestracyjny: DOA68087
  • VIN: WF0EXXGCDE7J45389
  • Stan: Uszkodzony
  • Pojemność silnika: 1753 cm³
  • Uwagi: Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →