Volkswagen Golf 1990 - Licytacja w Chełmnie

Chełmno

Cena wywoławcza

750,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Chełmnie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 09:00
Adres:

Grudziądzka 6
86-200 Chełmno
kujawsko-pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Chełmnie organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Volkswagen Golf z 1990 roku. To świetna okazja dla osób szukających pojazdu w atrakcyjnej cenie wywoławczej. Przedmiotem licytacji jest Volkswagen Golf, rocznik 1990, o numerze rejestracyjnym GSTNK87. Pojazd klasyfikowany jest jako samochód osobowy. Nabywca powinien pamiętać, że urząd nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości, a odbiór i transport organizuje we własnym zakresie. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1000,00 PLN, a cena wywoławcza to 750,00 PLN. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 9:00 na Portalu eLicytacje KAS. Przedmiot można oglądać 7 września 2026 roku w godzinach 9:00-10:00 pod adresem STROMA 9A, 86-200 Chełmno, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zainteresowani udziałem w licytacji muszą wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne poprzez konto w systemie e-Urząd Skarbowy oraz złożyć odpowiednie oświadczenia. Szczegółowych informacji udziela Wojciech Janiszewski pod numerem telefonu 56 67 70 526 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Golf
  • Rok produkcji: 1990
  • Numer rejestracyjny: GSTNK87
  • Uwagi: Urząd nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny. Odbiór i transport na koszt nabywcy.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →