Volkswagen Caravelle 2007 - Licytacja w Kłodzku

Kłodzko

Cena wywoławcza

15 000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Kłodzku
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 3000,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-23
Godzina: 10:00
Adres:

Stanisławy Walasiewiczówny 1
57-300 Kłodzko
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Kłodzku organizuje drugą licytację elektroniczną, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Volkswagen. Przedmiotem sprzedaży jest Volkswagen Caravelle z 2007 roku o numerze rejestracyjnym DKL30828. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 30 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to zaledwie 15 000,00 zł. To aż 50% różnicy względem wartości szacunkowej, co stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych nabywców szukających samochodu w atrakcyjnej cenie. Wadium w wysokości 3 000,00 zł należy wpłacić najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem licytacji. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 23 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 30 września 2026 roku o godzinie 10:00. Przedmiot można oglądać 21 września 2026 roku w godzinach 9:00-12:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Stanisławy Walasiewiczówny 1 w Kłodzku. Szczegółowych informacji udziela wyznaczony pracownik urzędu pod numerem telefonu 74 64 74 337 lub drogą elektroniczną.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Volkswagen
  • Model: Caravelle
  • Rok produkcji: 2007
  • Numer rejestracyjny: DKL30828
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Sprzedaż opodatkowana VAT. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy zgłoszeniu postąpienia.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →