Ford Focus 2009 - Licytacja w Legionowie

Legionowo

Cena wywoławcza

3000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Legionowie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-10
Godzina: 10:00
Adres:

Marszałka Józefa Piłsudskiego 43C
05-120 Legionowo
mazowieckie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Legionowie organizuje elektroniczną licytację publiczną ruchomości, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Ford Focus. Pojazd został wyprodukowany w 2009 roku i posiada numer rejestracyjny WZ7293M. Jest to pierwsza licytacja tego przedmiotu prowadzona za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Wartość szacunkowa samochodu wynosi 4 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza została ustalona na poziomie 3 000,00 zł. Licytacja rozpocznie się 10 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 17 września 2026 roku o godzinie 10:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeśli na 5 minut przed zakończeniem wpłynie nowe postąpienie. Zainteresowani mogą obejrzeć przedmiot sprzedaży w siedzibie urzędu przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 43C w Legionowie w dniach 15-16 września 2026 roku w godzinach 10:00-14:00. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo u wyznaczonego pracownika organu egzekucyjnego. Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem VAT, akcyzowym ani od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Rok produkcji: 2009
  • Numer rejestracyjny: WZ7293M
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwość przedłużenia licytacji o 5 minut przy postąpieniach. Oględziny możliwe 15-16.09.2026 godz. 10:00-14:00.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →