Mitsubishi Colt 2008 - Licytacja w Bolesławcu

Bolesławiec

Cena wywoławcza

4000,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Bolesławcu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-24
Godzina: 09:00
Adres:

Garncarska 10
59-700 Bolesławiec
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Bolesławcu organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można nabyć samochód osobowy marki Mitsubishi Colt z 2008 roku. To świetna okazja dla osób poszukujących pojazdu w atrakcyjnej cenie. Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Mitsubishi Colt, rok produkcji 2008, numer rejestracyjny DBL 04293. Wartość szacunkowa pojazdu wynosi 8 000,00 zł, natomiast cena wywoławcza to aż 4 000,00 zł – co oznacza 50% obniżki względem wartości szacunkowej, czyli naprawdę dobra okazja zakupowa. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 24 września 2026 roku o godzinie 9:00 i zakończy 1 października 2026 roku o godzinie 9:00. Możliwe jest przedłużenie czasu licytacji, jeśli w ostatnich 5 minutach wpłyną nowe oferty. Przedmiot można oglądać 23 września 2026 roku w godzinach 9:00-11:00 w siedzibie urzędu przy ulicy Garncarskiej 10 w Bolesławcu. Aby wziąć udział w licytacji, należy zarejestrować się na Portalu eLicytacje KAS i wyrazić zgodę na doręczenia elektroniczne. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 75 64 65 217 lub mailowo na adres [email protected].

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Colt
  • Rok produkcji: 2008
  • Numer rejestracyjny: DBL 04293
  • Uwagi: Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS. Możliwe przedłużenie czasu licytacji o 5 minut przy nowych ofertach, maksymalnie 72 godziny.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →