Grunt 6500 m² Pączewo - Licytacja w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Cena wywoławcza

31 850,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Starogardzie Gdańskim
Rodzaj mienia: nieruchomość
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: 4900,00 zł

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-10-27
Godzina: 12:00
Adres:

Lubichowska 4
83-200 Starogard Gdański
pomorskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Starogardzie Gdańskim organizuje trzecią licytację elektroniczną, na której będzie można nabyć nieruchomość gruntową. Przedmiotem sprzedaży jest działka ewidencyjna nr 221310_2 o powierzchni 0,6500 ha (6500 m²), położona w miejscowości Pączewo, z księgą wieczystą GD1A/00058027/3. Nieruchomość stanowi własność i jest oferowana bez obciążeń, z możliwością obejrzenia w dniach 13-15 października 2026 roku. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 49 000,00 zł, a cena wywoławcza to 31 850,00 zł. Wadium w wysokości 4 900,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy organu egzekucyjnego najpóźniej na 2 dni robocze przed dniem licytacji. Licytacja elektroniczna rozpocznie się 27 października 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 3 listopada 2026 roku o godzinie 12:00. Różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą wynosi około 35%, co może stanowić atrakcyjną okazję dla zainteresowanych nabyciem nieruchomości gruntowej. Udział w licytacji wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i wyrażenia zgody na doręczenia elektroniczne. Szczegółowych informacji udziela Cezary Rogowski pod numerem telefonu 58 56 25 808.

Szczegóły przedmiotu

  • Powierzchnia: 6500
  • Rodzaj nieruchomości: Grunt
  • Uwagi: Numer działki: 221310_2, Księga wieczysta: GD1A/00058027/3, Własność bez obciążeń

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →