Benda BD50QT-15 2012 - Licytacja w Oławie

Oława

Cena wywoławcza

500,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Oławie
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-09
Godzina: 12:00
Adres:

Lwowska 1
55-200 Oława
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Oławie organizuje drugą licytację elektroniczną ruchomości, na której będzie można zakupić motorower marki Benda. Przedmiotem sprzedaży jest motorower Benda BD50QT-15 z 2012 roku produkcji, dostępny do obejrzenia po wcześniejszym umówieniu w siedzibie urzędu. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1000,00 zł, a cena wywoławcza to 500,00 zł. To doskonała okazja, ponieważ różnica między wartością szacunkową a ceną wywoławczą przekracza 40%, co oznacza potencjalnie bardzo korzystny zakup. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu eLicytacje KAS. Licytacja rozpocznie się 9 września 2026 roku o godzinie 12:00 i zakończy 16 września 2026 roku o godzinie 12:00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu licytacji, jeżeli na 5 minut przed zakończeniem zostanie zgłoszone postąpienie. Warunkiem udziału jest wyrażenie zgody na doręczenia elektroniczne i złożenie niezbędnych oświadczeń w systemie e-Urząd Skarbowy. Zainteresowani mogą oglądać przedmiot w dniu 9 sierpnia 2026 roku w godzinach 9:00-10:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Szczegółowych informacji udziela pracownik urzędu pod numerem telefonu 71 30 39 454 lub drogą elektroniczną. Nabywca zobowiązany jest do zapłaty ceny nabycia niezwłocznie po zawiadomieniu o przybiciu.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Benda
  • Model: BD50QT-15
  • Rok produkcji: 2012
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC. Licytacja elektroniczna przez Portal eLicytacje KAS.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →