Mazda 3 2006 - Licytacja w Zgorzelcu

Zgorzelec

Cena wywoławcza

1125,00 zł

Zobacz na stronie urzędu

Uwaga: dane mogą nie być w pełni aktualne. Sprawdź ogłoszenie na stronie urzędu.

Szczegóły licytacji

Organ prowadzący: Urząd Skarbowy w Zgorzelcu
Rodzaj mienia: pojazd
Typ ogłoszenia: licytacja
Wadium: Brak danych

Termin i miejsce

Data licytacji: 2026-09-08
Godzina: 10:00
Adres:

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8B
59-900 Zgorzelec
dolnośląskie

Szczegółowy opis

Urząd Skarbowy w Zgorzelcu organizuje elektroniczną licytację publiczną, na której będzie można kupić samochód osobowy marki Mazda 3 z 2006 roku. Pojazd jest sprzedawany w ramach egzekucji administracyjnej na podstawie orzeczenia Sądu o przepadku na Skarb Państwa. Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Mazda 3, rok produkcji 2006, z numerem rejestracyjnym DZG59157. Pojazd można oglądać w siedzibie urzędu przy ulicy Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8B w Zgorzelcu w dniach 7-9 września 2026 roku w godzinach 10:00-12:00. Wartość szacunkowa przedmiotu wynosi 1 500,00 zł, a cena wywoławcza to 1 125,00 zł. Licytacja rozpocznie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00 i zakończy 15 września 2026 roku o godzinie 10:00 na Portalu eLicytacje KAS. Uczestnictwo wymaga założenia konta w systemie e-Urząd Skarbowy i złożenia niezbędnych oświadczeń.

Szczegóły przedmiotu

  • Marka: Mazda
  • Model: 3
  • Rok produkcji: 2006
  • Numer rejestracyjny: DZG59157
  • Uwagi: Sprzedaż nie jest opodatkowana VAT, akcyzą ani PCC. Pochodzi z orzeczenia Sądu o przepadku na Skarb Państwa.

Analiza Ceny

Serwis prezentuje ogłoszenia o licytacjach samochodów i nieruchomości pochodzące z publicznych źródeł urzędów skarbowych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były aktualne, jednak serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność ani aktualność. Przed podjęciem decyzji zachęcamy do weryfikacji danych bezpośrednio na stronach właściwych urzędów skarbowych.

Licytacja: Na czym polega?

Licytacja to publiczna sprzedaż, w której uczestnicy jawnie rywalizują o nabycie przedmiotu, składając coraz wyższe oferty cenowe. Odbywa się w określonym miejscu i czasie, a wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę.

Dowiedz się więcej →